Змагання з тенісу пройшли у ТНПУ ім. В. Гнатюка

Завершилась першість Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка з тенісу. Спільними зусиллями профком працівників університету (голова А.А. Григорук) зі спортивним клубом вишу (голова П.М. Петрица) організували першість серед працівників ТНПУ ім. В. Гнатюка з тенісу. Змагання проходили в спортивному залі факультету фізичного виховання, де учасники змагань боролися за перше місце в турнірній таблиці. Команда від факультету/підрозділу складалася з двох гравців.

Докладніше

У ТНПУ продовжується спартакіада серед працівників вишу.

На днях завершилась першість Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка з баскетболу серед працівників. Спортивний клуб педагог спільно з профспілкою працівників вишу організували та провели змагання з баскетболу. В змаганнях взяли участь 5 команд з різних факультетів та підрозділів вишу.

Докладніше

Днями завершились змагання з футзалу серед викладачів

Спортивний клуб спільно з профспілкою працівників Тернопільського національного педагогічного університету іменні Володимира Гнатюка провели змагання з футзалу, на які очікували більшість працівників вишу. В змаганнях прийняло участь 6 команд, які були поділені на дві підгрупи по три команди. Розіграш у підгрупах проходив по коловій системі, за результатом розіграшу перші місця в підгрупах у стиковій грі виборювали перше та друге місце універсіади з футзалу, другі місце у підгрупах боролися за третє та четверте місце.

Докладніше

Спортивний клуб та профкомом працівників ТНПУ організували змагання з волейболу

21 січня 2020 року в рамкам проведення спартакіади з видів спорту серед працівників Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулись змагання з волейболу. У змаганнях прийняло участь більше п’ятдесяти працівників, які представляли різні факультети вишу. Змагання проходили за коловою системою в одне коло. Переможець визначався за найбільшою сумою очок.

Докладніше

Продовжується спартакіада серед працівників ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Продовжується спартакіада з видів спорту серед працівників університету у 2020 році. За програмою календаря змагань уже з 21 січня починаються змагання: 21 січня (вівторок) – волейбол 23 січня (четвер) – футзал 28 січня (вівторок) – баскетбол

Докладніше

Першість шахів серед працівників ТНПУ ім. В. Гнатюка

11 грудня в ТНПУ відбувся шаховий турнір між працівниками вишу. Спортивний клуб ТНПУ (голова Петрица Петро Миколайович) спільно з профспілковою організацією працівників університету (голова Григорук Анатолій Ананійович) присвятили змагання 70-ій річниці з дня створення кафедри фізичного виховання ТНПУ.

Докладніше

Стартувала спартикіада серед працівників ТНПУ ім. В. Гнатюка

У Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка були проведені змагання з настільного тенісу серед працівників вишу у рамках університетської спартакіади. Організатором змагань виступили голова профкому працівників університету Анатолій Ананійович Григорук, голова спортивного клубу Петро Петрица та доцент кафедри фізичного виховання Сергій Олександрович Мехоношин, який виступив головним суддею.

Докладніше