Спортивний клуб та профкомом працівників ТНПУ організували змагання з волейболу
  • 21 січ, 2020
  • 65

Спортивний клуб та профкомом працівників ТНПУ організували змагання з волейболу

21 січня 2020 року в рамкам проведення спартакіади з видів спорту серед працівників Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулись змагання з волейболу. У змаганнях прийняло участь більше п’ятдесяти працівників, які представляли різні факультети вишу. Змагання проходили за коловою системою в одне коло. Переможець визначався за найбільшою сумою очок.

21 січня 2020 року в рамкам проведення спартакіади з видів спорту серед працівників Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулись змагання з волейболу.

У змаганнях прийняло участь більше п’ятдесяти працівників, які представляли різні факультети вишу. Змагання проходили за коловою системою в одне коло. Переможець визначався за найбільшою сумою очок.

Початок змагань супроводжувалося парадом команд. Головою спортивного клубу (Петрица Петро Миколайович) та головним суддею змагань (Сопотницька Олена Валеріївна) були озвучені основні правила гри та порядок проведення змагань. Також з привітальним словом виступили ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка проф. Буяк Богдан Богданович та голова профспілки працівників доц. Григорук Анатолій Ананійович побажали учасникам змагань гордо представити свої факультети/підрозділи, активно та з користю провести час і перемоги сильнішим. Після рівняння на державний прапор України та виконання гімну України змагання були офіційно відкриті.

Кожна зустріч була насичена цікавими та динамічними матчами. Непередбачуваністю та інтригами характеризувалися змагання, під час яких вирішувалася доля виходу на п’єдестал. Особливо напружено проходили фінальні ігри, де зустрілись у протистоянні команди факультету фізичного виховання  й адміністративної частини.

 

За підсумком турнірної таблиці команди посіли:

1 місце – факультет фізичного виховання

2 місце – адміністративна частина

3 місце – інженерно‑педагогічний факультет

 

Кращий гравець змагань: Москалюк Микола Микалайович.

Традиційно на  трибунах були глядачі та вболівальники, які своєю активною та емоційною підтримкою надихали спортсменів на боротьбу.

Наступні змагання даної спартакіади пройдуть: 23 січня – футзал; 28 січня – баскетбол; 30 січня – теніс. Запрошуємо усіх прийти підтримати свої команди та провести з користю свій час. Уже традиційно змагання відбудуться в спортивному залі головного корпусу ТНПУ ім. В. Гнатюка, що на вулиці Кривоноса, 2.

 

Більше фото тут.

 

Голова спортивного клубу

Петрица Петро