Днями завершились змагання з футзалу серед викладачів
  • 23 січ, 2020

Днями завершились змагання з футзалу серед викладачів

Спортивний клуб спільно з профспілкою працівників Тернопільського національного педагогічного університету іменні Володимира Гнатюка провели змагання з футзалу, на які очікували більшість працівників вишу. В змаганнях прийняло участь 6 команд, які були поділені на дві підгрупи по три команди. Розіграш у підгрупах проходив по коловій системі, за результатом розіграшу перші місця в підгрупах у стиковій грі виборювали перше та друге місце універсіади з футзалу, другі місце у підгрупах боролися за третє та четверте місце.

Днями завершились змагання з футзалу серед викладачів Тернопільського національного педагогічного університету іменні Володимира Гнатюка

За підсумками стикових ігор:

1 місце – факультет фізичного виховання

2 місце – фізико-математичний факультет

3 місце – історичний факультет

Кращий гравець змагань: Грод Іван Миколайович (фізико-математичний факультет).

Дякуємо усім хто долучився до організації змагань. Окрема подяка суддівській бригаді та учасникам змагань, у яких до останніх хвилин не покидала жага до перемоги.

Більше фото тут.

Голова спортивного клубу