У ТНПУ продовжується спартакіада серед працівників вишу.
  • 28 січ, 2020

У ТНПУ продовжується спартакіада серед працівників вишу.

На днях завершилась першість Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка з баскетболу серед працівників. Спортивний клуб педагог спільно з профспілкою працівників вишу організували та провели змагання з баскетболу. В змаганнях взяли участь 5 команд з різних факультетів та підрозділів вишу.

За підсумками турнірної таблиці перемогу здобула команда факультету фізичного виховання. Друге місце посіла команда адміністративної частини. Замкнула трійку призерів команда фізико-математичного факультету.

Дякуємо учасникам змагань, які проявили найкращі свої уміння та навики гри у баскетбол за першість. Окрема подяка голові профкому працівників вишу (доценту А. А. Григоруку) за активну участь в організації змагань та забезпечення їх цінними призами і нагородами.

Більше фото тут.

Голова спортивного клубу