Управління

Голова спортивного клубу ТНПУ ім. В. Гнатюка 

 ПЕТРИЦА Петро Миколайович

Кандидат наук з фізичного виховання та спорту

доцент кафедри фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка

e-mail: sportclubtnpu@gmail.com

Народився в смт. Козова, Тернопільської області. У 2010 році закінчив Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізичне виховання» та здобув кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача фізичного виховання.

Працює на кафедрі фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка з 2010 року.

У 2014 року вченою радою факультету фізичного виховання обраний головою «спортивного клубу» Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

З 2014 по 2017 рік навчався в аспірантурі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка за спеціальністю 24.00.02 - Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення.

У 2019 році успішно захистив дисертацію на тему «Формування фізичної культури особистості студента засоами фізичного виховання» та здобув науковий ступінь кандидата наук з фізичного виховання та спорту.

Сфера наукових інтересів
Технологія навчання настільного тенісу; оздоровча та фізична культура особистості студентської молоді.

Відзнаки
«Почесна Грамота» Міністерства освіти та науки України комітет з фізичного виховання та спорту, 2017 рік.

«Грамота» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, 2019 рік.

«Подяка» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, 2019 рік.